Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Pozdrav svima :)

    Pozdrav svim članovima foruma!

    Dakle zovem se Kristian, jo?? malo pa će 21 godina, po struci sam elektroničar. Zadnjih godinu dana sam razmi??ljao otič na brod / platformu, pred cca. 3 mjeseca sam odlučio da to apsolutno ?želim, pa me evo na forumu da se informiram ??ta i kako i na kraju krajeva upitam za savjet.

    Kralj je mrtav, ?živio kralj!

    #2
    Dobro dosao, s obzirom da si godinu dana razmisljao,3 mjeseca se konacno odluciva mislim da ti nece trebat vise od 6 godina za ukrcat se.
    NE EU-ropskoj uniji!!!

    http://web6907.netdomena2.com/Forum/...=active_topics

    Comment


      #3
      Originally posted by Frankie View Post
      Dobro dosao, s obzirom da si godinu dana razmisljao,3 mjeseca se konacno odluciva mislim da ti nece trebat vise od 6 godina za ukrcat se.
      hahahhaha

      Ma za 6 godina ću umrijet od gladi u ovoj dr?žavi, tako da mi to ba?? i nije opcija..
      Kralj je mrtav, ?živio kralj!

      Comment


        #4
        Znaci vrijeme ti je da se trgnes ako si shvatio sto sam zelio rec.
        NE EU-ropskoj uniji!!!

        http://web6907.netdomena2.com/Forum/...=active_topics

        Comment


          #5
          Shvaćam, shvaćam.. Bile su mi neke "prepreke" kojih vi??e nema, pa sam zato i konačno odlučio da upravo to ?želim.. Imam neku "vezu" labavu za na Saipem 7000 kao elektroničar, no znat ću vi??e tek za 15-ak dana. Iako sumnjam da će i??ta od toga biti, vrijedi poku??at.. I da, prijavio sam se za D2, čekam da me zovu, al evo jo?? uvijek ni??ta.
          Kralj je mrtav, ?živio kralj!

          Comment


            #6
            saipem bi ti bilo odlicno za pocetak

            Comment


              #7
              Originally posted by kokolo View Post
              saipem bi ti bilo odlicno za pocetak
              To mi je reklo 90% pomoraca s kojima sam razgovarao.. Navodno je pred 20-ak dana falilo 2 elektroničara i da sam tad imo D2 da bih uletio, al sve mi se to čini ono "da baba ima qrac bila bi deda".. Sad čitam forum, gledam i ne vjerujem koliko ljudi ima muke sa ukrcajem.. I još ljudi koji imaju iskustvo. Čini mi se da je Frankie u pravu bio glede mog ukrcaja.. i navodno da na saipemu kao elektroničari uglavnom prolaze poljaci i šef je poljak pa da navodno gura svoj narod na brod. No valja pričekat još malo pa ću valjda znat na čemu sam. Nisam napomenuo da nisam neki jaro koji je završio za elektroničara, a da zapravo u životu doticaja s istom nisam imo.. Znači znam svoj posao, zarađivao sam i ovdje unazad 3 godine solidno, al ova i prethodna je stvarno katastrofa..
              Last edited by mladeno; 06-07-11, 12:50 PM.
              Kralj je mrtav, ?živio kralj!

              Comment


                #8
                Dobre vijesti:

                Dear Kristian,

                We are pleased to inform you that you have been selected as suitable for the position of Electric/Electronic Assistant.
                Starting date: TBC (the starting date might be end of August-beginning September, will be confirmed by the vessel)
                56/28 je rotacija.. S plaćom sam i vi??e nego zadovoljan, sad samo se nadam da ću ja to odradit kako treba i da će sve bit okej..
                Kralj je mrtav, ?živio kralj!

                Comment


                  #9


                  ... a zna?? li triba in li jo?? elektroničara juniora?

                  Originally posted by Frankie View Post
                  Dobro dosao, s obzirom da si godinu dana razmisljao,3 mjeseca se konacno odluciva mislim da ti nece trebat vise od 6 godina za ukrcat se.
                  xexe xexe

                  no comment
                  Last edited by yozilla; 29-07-11, 03:37 PM. Reason: Napisan Post iza Post-a.Molim vas da koristite Edit opciju umjesto New Reply-a.Edit se nalazi u donjem lijevom uglu.

                  Comment


                    #10
                    Dobro dosa!
                    NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by yozilla View Post


                      ... a zna?? li triba in li jo?? elektroničara juniora?
                      Sad je primljeno dosta novih (mislim 10 elektroničara), no svaka cca. 2 mjeseca ti masu elektroničara ode. Po??alji CV (lijepo sroči) i mislim da nema razloga da ne upadne??. Također napomeni da si za du?žu suradnju, jer im je glavni problem ??ta ljudi dođu, poberu tečajeve i pale dalje. Poku??aj, nikad ne zna??.. Ja sam CV poslo jo?? pred masu vremena, srećom mi se potrefilo da sam D2 polo?žio pretpro??li tjedan. Bio sam lagano ??okiran kad sam vidio da sam primljen, a i sad mi nije ba?? svejedno ič u ne??to novo i nepoznato, no stisnut zube i potrudit se.. Sve za bolji i dostojanstven ?život.
                      Kralj je mrtav, ?živio kralj!

                      Comment


                        #12
                        Čestitam na upadu koja je plaća ako se smije znat?
                        the machine spirit is with me!

                        Comment


                          #13
                          Za sad je 5000â??, s tim da znam da pojedini elektroničari koji su se pokazali bolji kasnije dobiju i oko 1000â?? vi??e. Ja sa svojih 20 godina sam prezadovoljan ako to tako i ostane, s obzirom da sam ovdje toliko zarađivao godi??nje i to ako bi bilo posla.
                          Kralj je mrtav, ?živio kralj!

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by misterx View Post
                            Sad je primljeno dosta novih (mislim 10 elektroničara), no svaka cca. 2 mjeseca ti masu elektroničara ode. Po??alji CV (lijepo sroči) i mislim da nema razloga da ne upadne??. Također napomeni da si za du?žu suradnju, jer im je glavni problem ??ta ljudi dođu, poberu tečajeve i pale dalje. Poku??aj, nikad ne zna??.. Ja sam CV poslo jo?? pred masu vremena, srećom mi se potrefilo da sam D2 polo?žio pretpro??li tjedan. Bio sam lagano ??okiran kad sam vidio da sam primljen, a i sad mi nije ba?? svejedno ič u ne??to novo i nepoznato, no stisnut zube i potrudit se.. Sve za bolji i dostojanstven ?život.
                            ... a imaju li neki "direkt" Email ili si se i ti mora registrirat na onu posebnu stranicu (ne mogu se sad sitit imena) pa upisat masu podataka?

                            Comment

                            Working...
                            X