Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

3rd engineer

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Za oceanwide ukrcava hrvatica u Nizozemskoj. Mozete je nac na linkedinu. Zove se Adrijana Uvoda.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Comment

Evo ovako za Viking to jest Windstar traze terca.Prilikom razgovoru sa agenton(Georgiana) govori da Ako nemam singlewatch keeping experience da ispadam...Sad me bas zanima kakav terco sam u gvardiji?? I kako znaju tko ima a tko nema...poceli su trazit nevjerovatne stvari

Comment

Originally posted by kire808 View Post
        Za oceanwide ukrcava hrvatica u Nizozemskoj. Mozete je nac na linkedinu. Zove se Adrijana Uvoda.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
        Fala <3

Comment

Originally posted by Asistent1950 View Post
          Evo ovako za Viking to jest Windstar traze terca.Prilikom razgovoru sa agenton(Georgiana) govori da Ako nemam singlewatch keeping experience da ispadam...Sad me bas zanima kakav terco sam u gvardiji?? I kako znaju tko ima a tko nema...poceli su trazit nevjerovatne stvari
          Šta je ona za windstar i za vikinga?

Comment

Za sve,navodno je sad to isti recruiter

Comment

A da nije u pitanju Georgiana Juganaru iz Viking Recruitmenta a ne ZA Viking Ocean

Comment

Working...
              X