Obavijest

Collapse
No announcement yet.

HITNO;POMOČ,ispit za elektricara globtik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    HITNO;POMOČ,ispit za elektricara globtik

    Pozdrav,pomagajte stvarno mi je hitno,idem u globtika polagat ispit na eng,za elektricara
    Nemam vremena trazit po forumu,sve informacije su dobrodosle,hvala

    #2
    Originally posted by Kawahrva View Post
    Pozdrav,pomagajte stvarno mi je hitno,idem u globtika polagat ispit na eng,za elektricara
    Nemam vremena trazit po forumu,sve informacije su dobrodosle,hvala
    Kakva ti pomoć treba.., matere ti.., otvorija sam ovaj post, mislija sam da se potapate?!

    Ne brini, taj engleski je nula bodova.., nikakav problem!

    Comment


      #3
      Hahaha gavro nasmija si me,ma test je strucni za elektricare,zanima jel ko bija,pitanja,da se ne osramotim

      Comment


        #4
        Ma to ti je standardni CES za elektricare, mislim 4.1 verzija...

        Sta si se uspanicija

        Sent from my SM-G925F using Tapatalk

        Comment


          #5
          ShipsEducation

          Comment


            #6
            Nije mi engleski jaca strana,a ne bi tija da popusin posal zbog toga,al bundy jel imas mozda link,nemogu pronac,hvala unaprijed

            Comment


              #7
              Originally posted by Kawahrva View Post
              Nije mi engleski jaca strana,
              A jebiga, ne može se jezik naučiti za jednu večer. Otprilike ako si završija srednju školu već bi trebao imati zadovoljavajuće znanje i ne plašiti se toga. Ako si učija drugi jezik u školi upiši večernji kurs i kada prođeš 4 stupnja (jedan stupanj traje oko 80 do 100 sati) stekne se isto znanje kao npr. ako si učija taj jezik za vrijeme osnovne i srednje škole.

              To je moje iskustvo.., engleski sam učija u redovnoj školi, a talijanski u Dante Alighieri u Splitu.

              I naravno, treba imati naviku.., tu i tamo pročitati štogod na jeziku koji treba.

              Aj.., želim ti da se zaposliš

              Comment


                #8
                Originally posted by Kawahrva View Post
                Nije mi engleski jaca strana,a ne bi tija da popusin posal zbog toga,al bundy jel imas mozda link,nemogu pronac,hvala unaprijed
                Nije mi namjera nikoga strasiti,ali imam pitanje za tebe: Ako sam kazes da ti engleski i nije bas nesto,kako mislis "raditi" na brodu, komunicirati sa ljudima na brodu ili citati instrukcijske knjige koje su 99% na engleskom?

                Koliko je meni poznato Globtik ne ukrcava na Jadroliniju ili neku drugu nasu firmu gdje su brodovi radjeni u nasim brodogradilistima i imaju knjige na hrvatskom. Znaci samo ti mogu potvrditi @gavro post sa preporukom za ucenje jezika.

                Sretno sa testom i buducim poslom

                Comment


                  #9
                  pa nisam reka da neznam engleski

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by baltazar71 View Post
                    Nije mi namjera nikoga strasiti,ali imam pitanje za tebe: Ako sam kazes da ti engleski i nije bas nesto,kako mislis "raditi" na brodu, komunicirati sa ljudima na brodu ili citati instrukcijske knjige koje su 99% na engleskom?

                    Koliko je meni poznato Globtik ne ukrcava na Jadroliniju ili neku drugu nasu firmu gdje su brodovi radjeni u nasim brodogradilistima i imaju knjige na hrvatskom. Znaci samo ti mogu potvrditi @gavro post sa preporukom za ucenje jezika.

                    Sretno sa testom i buducim poslom
                    vjerojatno je covik samo skroman i samokritican sto nam svima opcenito fali...

                    kako talijan pita gdje si i da ce doci kod tebe?? Dove you are? You speak me, me come same you.
                    A kad uleti sav znojan u panici nakon sta si mu rekao da motor ne radi "Who the machine?? Ma who the machine?!?" to znaci da te pita, koji motor?

                    Comment


                      #11
                      Tako je jedan nas zapovjednik objasnjavao shipchandleru da mu treba pasabroda ili cjedilo za pastu pa objasnjavao u stilu :
                      You know,pasta stay,water go...
                      We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails

                      Comment


                        #12
                        Ma znam da ima svega,nemogu nikako pokrenut link marlins test sto si mi poslao u sekciji downloada,jel znas u cemu je problem

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by mladeno View Post
                          Tako je jedan nas zapovjednik objasnjavao shipchandleru da mu treba pasabroda ili cjedilo za pastu pa objasnjavao u stilu :
                          You know,pasta stay,water go...
                          Koji to V.L. eli na njega mislis?
                          NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                          Comment


                            #14
                            Piston up , piston down , piston boom . - Motor se razletio .
                            Sometime working ,sometime no working . Eleki , no more power .-Strujni kvar .
                            Yeslitlleduck . - Dapace .
                            This fish long time no swimming . - Riba nije friska .
                            No mama , no papa . - Krediti , problem financijske prirode .
                            Somebody touch , me was sleeping . - Veliko sranje .
                            My friend , amigo , buraz , zemo .. - Nesto mu treba .
                            ........itd ,etc,itd

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Chorke View Post
                              Piston up , piston down , piston boom . - Motor se razletio .
                              Sometime working ,sometime no working . Eleki , no more power .-Strujni kvar .
                              Yeslitlleduck . - Dapace .
                              This fish long time no swimming . - Riba nije friska .
                              No mama , no papa . - Krediti , problem financijske prirode .
                              Somebody touch , me was sleeping . - Veliko sranje .
                              My friend , amigo , buraz , zemo .. - Nesto mu treba .
                              ........itd ,etc,itd
                              how yes no
                              kako da ne[emoji3] [emoji3] [emoji3]

                              Comment

                              Working...
                              X