Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Almi Tankers iskustva I intervju

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Almi Tankers iskustva I intervju

Pozdrav ljudi,

Uskoro cu imati intervju za asistenta na Almi Tankers, pa me zanima jeli ima ko kakava iskustva na toj firmi? Isto tako me zanima kakav je intervju kod njih.

Hvala!

Originally posted by Dino99 View Post
    Pozdrav ljudi,

Uskoro cu imati intervju za asistenta na Almi Tankers, pa me zanima jeli ima ko kakava iskustva na toj firmi? Isto tako me zanima kakav je intervju kod njih.

Hvala!
    Kolega ja isto idem ali za palubu, pitaju ti klasicna pitanja čisto da vide jel znas nešto, malo o tebi ovako i znanje engleskog malo da vide i to je to ne trebas se brinuti nema nikakvih testova nego čisto razgovor. Sretno!!
    Last edited by zolja; 06-07-21, 06:41 PM.

Comment

Originally posted by zolja View Post

Kolega ja isto idem ali za palubu, pitaju ti klasicna pitanja čisto da vide jel znas nešto, malo o tebi ovako i znanje engleskog malo da vide i to je to ne trebas se brinuti nema nikakvih testova nego čisto razgovor. Sretno!!
      Hvala na odgovoru kolega, mozda se I vidimo na brodu 😁 Nadam se da ce sve dobro proci I otici na ukrcaj sto prije.

Comment

Sretno na razgovoru.
        Kakav tip "klasičnih" pitanja pitaju?

Comment

Originally posted by hclifer View Post

Sretno na razgovoru.
          Kakav tip "klasičnih" pitanja pitaju?
          Odakle si, zasto si odabrao ovu profesiju,gdje se vidiš za npr 10.godina, zašto Almi.... hint dobro se pripremite ima dosta kandidata

Comment

Odakle si, zasto si odabrao ovu profesiju,gdje se vidiš za npr 10.godina, zašto Almi.... hint dobro se pripremite ima dosta kandidata
            Hvala puno na odgovoru kolega , živ bio

Comment

Working...
            X