Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

3rd engineer,2nd Eng

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

3rd engineer,2nd Eng

Evala

Da prosljedim:

Traze se sekondi I terci makine na Carnival UK ASAP

kelly.rushton@faststream.com

To ti je mail od receuiting agencije koja ukrcava na vise kompanija. Sta ti oni kazu
    nije bitno šta je rečeno , nego ko je reka

Comment

Ma ispitivaju trziste redikuli nista od njih zovu bezveze na telefon

Comment

procitaj temu Faststream nije bas tako. ja san se priko njih ukrca

Comment

Originally posted by Magna View Post
          procitaj temu Faststream nije bas tako. ja san se priko njih ukrca
          Ti si jedan, mozda jos 3 snjuhaca a 17 000 cv-ja im poslano.
          Ja ih doslovce na tjednoj bazi odkantavam.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Comment

Zanimljivo kako neki ljudi zanemaruju statistiku ako su u upali u neke promile. Npr ja. Ja san upa i s tin dokaza da se moze. Isto ka loto. Jedan dobije i sritan je i ne razmislja koliko ih nije dobilo
            ali ovo nije loto. Loto triba platiti. Ode samo triba potrositi sekundu i klikniti na onu tipku Apply
            Last edited by Magna; 25-01-19, 12:52 AM.

Comment

4/17000 je puno bolja vjerojatnost od lota (smiling face)

Comment

Zanimljivo kako neki ljudi zanemaruju statistiku ako su u upali u neke promile. Npr ja. Ja san upa i s tin dokaza da se moze. Isto ka loto. Jedan dobije i sritan je i ne razmislja koliko ih nije dobilo
                ali ovo nije loto. Loto triba platiti. Ode samo triba potrositi sekundu i klikniti na onu tipku Apply
                haha... bome humor na razini bilicha : D

Comment

Meni se cini da ti jos ne razumijes o cemu mi govorimo.
                  Pazi sad,
                  Zavrsio sam skolu, krvavo se probijao s bulka na tankere pa na lng steam pa lng dfde.
                  I sad da nekom, ko prosipa slatke price, posaljem moj cv na slijepo, bez ikakve infirmacije o firmi, placi i slicno, da mesetare s njime i zaradjuju na njemu.
                  I da onda cujem unfortunately.
                  Takim firmama broj cv-a s iskustvom je sve, jer onda s njima mesetare, tj njihov broj i nase iskustvo ide u njihov cv, s kojim zaradjuju.
                  Takodje i ispituju trziste, razumjes, neki tamo tk im plati za zadatak da ispitaju trziste, place i uvjete, onda faststream izbaci oglas "trazimo sve zivo i mrtvo!!", pa posaljes cv, nazovu te, recu da si Bog isus, pa se nasmiju, pa ono, kroz back door te pitaju kolika ti je placa na trenutacnoj firmi, duljina ugovora, benefiti. Pa na kraju unfortunately, nemas 18 stoljeca u ranku ili eto, jutros se natjecaj za tvoje mjesto zatvorilo.
                  Rezultat? Oni dobili info, ti ostao popisan.
                  Oni zaradili, ti se nadao.
                  Ukratko. Treba bit pametan, pogotovo kad cv "oteza" s iskustvom i pozicijom.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Comment

Working...
                  X