Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Agencije veze vezice I klasicna hrvatska posla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Agencije veze vezice I klasicna hrvatska posla

    Evala

    Evo da otvorim temu na racun Hrvatskih agencija,vecernjih pomorskih skola I ostalih tema na racun navedenog.Pa ovako Evo vec koji misec trazin posal ka terco ili drugi makine I pod ko zna koji put nenalazin nista.Drugo znam dosta ljudi "pomoraca" koji su zavrsili skole konobara I kartonozera itd te su us pomoc vecernje skole of par iljqda kuna I ocito neke veze ukrcaju ko ludi.Iman informacija di firma di navigan je ugasila agenciju u Hr cisto is tog razloga...Nas hrvata je malo bar se zauzmimo jedno za drugog ako za nista drugi nismo
    Last edited by Asistent1950; 16-01-19, 02:51 PM.

    #2
    Kopleksno pitanje i tema,agencija za svakog uzme proviziju i ukrcali bi puno svita pitanje je sta kompanija trazi.
    drugo uvik preporuka igra od poznate osobe...
    Tako da malo krivo ciljas ali znam o cemu govoris..
    Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"

    Iako je "ponavljanje majka mudrosti", mislim da iznošenje tvrdnji poput "danju je svjetlo, a noću tama" pomalo gubi smisao!

    Comment


      #3
      Dragi ASU1950 HZV sve sta si ti napisa ode potpisujem ali bit cu direktan kao i uvik i reci ti odma moje gledanje na tvoju situaciju.
      Citiram pises u postu gore da su Hrvatski pomorci govna kakva nema.U jednu ruku se slazem s tobom i mogu reci da si potpuno u pravu u toj tvrdnji jer sam se i sam uvijerija na to ali ima jedna druga stvar.Ja te ne poznam niti ista znam o tebi ali mogu vidit iz tvoje povijesti na ovom forumu da nisi ni ti daleko od svih tih pomoraca kako ih ti nazivas govnima.

      Da se odma razumimo ne mislim da si govno od covika jer kao sto sam vec napisa ne poznam te osobno ali mi tvoje sudjelovanje na ovom forumu ostavlja takav utisak.Mozda sam u krivu al nek mi Bog oprosti.
      Da pojasnim kako sam dosa do ovog zakljucka,Registriran si tu u prvi mjesec 2013. gospodnje godine.Znaci tocno prije 6 godina.U tih 6 godina od kad si na ovom forumu skupio si 17 postova.Pisao si vecinom kad bi ti nesto trebalo i to bi bilo 2/3 puta svake dvi godine.Savjete i informacije nisi nikad dava ode iz svog setogodisnjeg iskustva koje nije ni malo, a siguran sam da s istim savjetima bi pomogao buducim pomorcima kao sto si i sam trazio na pocetku karijere tu na forumu.

      I onda dolazimo do toga da izgubis posal i kao i jos nekolicina uskrsnu ode odnednom na forumu u potrazi za poslom a kad taj posal se nade nerijetko preko ovog foruma i ljudi ode isparite s istog.
      Da se razumimo ja cu prvi ti pomoci i poslat adrese di da se javis i daj Boze da se ukrcas sto prije ali ne treba nekog nazivat govnima radi svoje osobne situacije.

      Mislim da si skuzio sta sam htio reci.Nista osobno protiv tebe.
      NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

      Comment


        #4
        Originally posted by strojar View Post
        Dragi ASU1950 HZV sve sta si ti napisa ode potpisujem ali bit cu direktan kao i uvik i reci ti odma moje gledanje na tvoju situaciju.
        Citiram pises u postu gore da su Hrvatski pomorci govna kakva nema.U jednu ruku se slazem s tobom i mogu reci da si potpuno u pravu u toj tvrdnji jer sam se i sam uvijerija na to ali ima jedna druga stvar.Ja te ne poznam niti ista znam o tebi ali mogu vidit iz tvoje povijesti na ovom forumu da nisi ni ti daleko od svih tih pomoraca kako ih ti nazivas govnima.

        Da se odma razumimo ne mislim da si govno od covika jer kao sto sam vec napisa ne poznam te osobno ali mi tvoje sudjelovanje na ovom forumu ostavlja takav utisak.Mozda sam u krivu al nek mi Bog oprosti.
        Da pojasnim kako sam dosa do ovog zakljucka,Registriran si tu u prvi mjesec 2013. gospodnje godine.Znaci tocno prije 6 godina.U tih 6 godina od kad si na ovom forumu skupio si 17 postova.Pisao si vecinom kad bi ti nesto trebalo i to bi bilo 2/3 puta svake dvi godine.Savjete i informacije nisi nikad dava ode iz svog setogodisnjeg iskustva koje nije ni malo, a siguran sam da s istim savjetima bi pomogao buducim pomorcima kao sto si i sam trazio na pocetku karijere tu na forumu.

        I onda dolazimo do toga da izgubis posal i kao i jos nekolicina uskrsnu ode odnednom na forumu u potrazi za poslom a kad taj posal se nade nerijetko preko ovog foruma i ljudi ode isparite s istog.
        Da se razumimo ja cu prvi ti pomoci i poslat adrese di da se javis i daj Boze da se ukrcas sto prije ali ne treba nekog nazivat govnima radi svoje osobne situacije.

        Mislim da si skuzio sta sam htio reci.Nista osobno protiv tebe.
        Kapa do poda za ovaj post,

        sjedi 5.
        Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

        Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

        Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

        Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

        Comment


          #5
          Big lajk strojovođo ,)))

          Sent from my SM-N950F using Tapatalk

          kad se ??porka?? s hfo, operi se sa mgo

          Comment


            #6
            Drito u sridu. Ono šta si zaboravia reč da jako puno onih koji tako u svako par godina napišu koji post su jako često i zaposlenici razno raznih agencija tj plove priko njih pa ode vrebaju šta se o istima piše a kad dobiju nogu na istoj onda cvile upomoč ode. Jedan od primjera je bia val otkaza na Gerbulka, Golara itd. Sve ostalo si odlično definira.

            Originally posted by strojar View Post
            Dragi ASU1950 HZV sve sta si ti napisa ode potpisujem ali bit cu direktan kao i uvik i reci ti odma moje gledanje na tvoju situaciju.
            Citiram pises u postu gore da su Hrvatski pomorci govna kakva nema.U jednu ruku se slazem s tobom i mogu reci da si potpuno u pravu u toj tvrdnji jer sam se i sam uvijerija na to ali ima jedna druga stvar.Ja te ne poznam niti ista znam o tebi ali mogu vidit iz tvoje povijesti na ovom forumu da nisi ni ti daleko od svih tih pomoraca kako ih ti nazivas govnima.

            Da se odma razumimo ne mislim da si govno od covika jer kao sto sam vec napisa ne poznam te osobno ali mi tvoje sudjelovanje na ovom forumu ostavlja takav utisak.Mozda sam u krivu al nek mi Bog oprosti.
            Da pojasnim kako sam dosa do ovog zakljucka,Registriran si tu u prvi mjesec 2013. gospodnje godine.Znaci tocno prije 6 godina.U tih 6 godina od kad si na ovom forumu skupio si 17 postova.Pisao si vecinom kad bi ti nesto trebalo i to bi bilo 2/3 puta svake dvi godine.Savjete i informacije nisi nikad dava ode iz svog setogodisnjeg iskustva koje nije ni malo, a siguran sam da s istim savjetima bi pomogao buducim pomorcima kao sto si i sam trazio na pocetku karijere tu na forumu.

            I onda dolazimo do toga da izgubis posal i kao i jos nekolicina uskrsnu ode odnednom na forumu u potrazi za poslom a kad taj posal se nade nerijetko preko ovog foruma i ljudi ode isparite s istog.
            Da se razumimo ja cu prvi ti pomoci i poslat adrese di da se javis i daj Boze da se ukrcas sto prije ali ne treba nekog nazivat govnima radi svoje osobne situacije.

            Mislim da si skuzio sta sam htio reci.Nista osobno protiv tebe.

            Comment


              #7
              Originally posted by amnesty View Post
              Jedan od primjera je bia val otkaza na Gerbulka
              Amnesty, je ga govoriš bez veze.., ajme!

              Evo, ja sam bio na Gearbulka, 8 godina - a još sam tu i dalje. Gearbulkovaca je ovdje bilo malo - zato jer su na Gearbulka bili stariji ljudi koji nisu zainteresirani za forume. Većina njih je našla kompanije bez pomoći foruma. Neki su priko Ta.Na agencije i dalje, neki sami ili drukčije - ima ih svugdje od običnih brodova - bulk, tankeri, offshore, putnički etc. Kad sam zadnji put bio doma, na vižiti medico sam srija momka iz ST, bio je treći sa mnom na Gearbulka - sad komandant na Tide Water, offshore.

              Kada se ovdje pisalo da će nas zamijeniti azijatima digla se graja, u biti - NASLAĐIVANJE NAD NEVOLJOM BLIŽNJEGA. Onda nastavili s prepucavanjima i počelo vriđanje da smo bižuterija etc. Moram istaći da je kolega srelec također sudjelovao u tom oblajavanju i neki njegov pajdaš @Haj Voltage.., čini mi se da je i crta zara također sra kontra nas, moram provjeriti imam zapisano u notesu!

              Al' nema veze, yeb'ga - samo podsjećam kako je bilo - a ne tako kako ti govoriš! Ja sam poslije Gearbulka prominio dvije kompanije i sad sam na ovom preduzeću - čiji broj su mi dali ljudi koji su bili ode nekada, a znali smo se tada samo priko ovog foruma! Da je Gearbulk trajao nikada ja to ne bi mijenjao - iako sam tamo radio više i teže nego ovdje barem 10 puta!

              To šta ti govoriš je obmanjivanje javnosti - zaslužijo si partijski ukor!!!


              Ovo šta je čovik reka u uvodnom postu je tačno - samo vi niste razumili, jer čitate brzo i mislite na pičku dok čitate.., a ne na ono šta čovik govori! Biž'ća tamo.., šta sam ja slušao od tih "agenata" dođe mi bljuvat kad se sitin!!! Meni Stevo šibenčan kada sam imao 35 godina reka "aaa, bogati iman ja ljudi od 25 godina, a tebi je već 40" - zva ga ja da pitam ima li mista na Passata!

              Stevo moj, puši qrac i ti - sivi vuče mislio si da ćeš me u grob leći.., al' prije ćeš ti.., Gavro još može magarca priskočiti s'mista, tj. bez zaleta!


              Aj, ljudi živili - iđen vanka - popit pivu s Nikitom iz Rige.
              Last edited by gavro; 15-01-19, 11:57 PM.

              Comment


                #8
                Originally posted by gavro View Post

                također sra kontra nas, moram provjeriti imam zapisano u notesu!
                Nema dalje....gasi internet kupi kabele.

                NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                Comment


                  #9
                  Vidljiva je razlika u nacinu pisanja kolega Asistent1950 i strojar

                  Comment


                    #10
                    Aj ne pizdi i to sam se nadoveza na Golara i Gerbulka je baš najbolji primjer firmi di se dolazilo na razno razne preporuke a kad je tega nestalo onda se ode plakalo upomoč pomagajte a dotad su godinama odi čitali o čemu se piše i čutali. Amo dalje kad san napisa ode post o CTVima inbox mi je bia zasut porukama istih takvih koji godinama samo vrebaju ode a dijele nula informacija a tada mi maltene nisu guzicu nudili za uslugu. Koliko ih osobno znam šta su otišli navigat priko naših agencija i odi odjednom misteriozno prestali pisat jer u istima jako dobro osluškuju šta se odi šuška o njima. Ok ti si odi uvik pisa ali brale bilo ih je jako puno sa tvoje bivše firme koji su znali rabit kompjuter pa su čutali i ta firma se nije sastojala samo od staraca. Moga bi valjda listu primjera do sutra pisat o takvima i ne bi uspia dovršit.


                    Originally posted by gavro View Post

                    Amnesty, je ga govoriš bez veze.., ajme!

                    Evo, ja sam bio na Gearbulka, 8 godina - a još sam tu i dalje. Gearbulkovaca je ovdje bilo malo - zato jer su na Gearbulka bili stariji ljudi koji nisu zainteresirani za forume. Većina njih je našla kompanije bez pomoći foruma. Neki su priko Ta.Na agencije i dalje, neki sami ili drukčije - ima ih svugdje od običnih brodova - bulk, tankeri, offshore, putnički etc. Kad sam zadnji put bio doma, na vižiti medico sam srija momka iz ST, bio je treći sa mnom na Gearbulka - sad komandant na Tide Water, offshore.

                    Kada se ovdje pisalo da će nas zamijeniti azijatima digla se graja, u biti - NASLAĐIVANJE NAD NEVOLJOM BLIŽNJEGA. Onda nastavili s prepucavanjima i počelo vriđanje da smo bižuterija etc. Moram istaći da je kolega srelec također sudjelovao u tom oblajavanju i neki njegov pajdaš @Haj Voltage.., čini mi se da je i crta zara također sra kontra nas, moram provjeriti imam zapisano u notesu!

                    Al' nema veze, yeb'ga - samo podsjećam kako je bilo - a ne tako kako ti govoriš! Ja sam poslije Gearbulka prominio dvije kompanije i sad sam na ovom preduzeću - čiji broj su mi dali ljudi koji su bili ode nekada, a znali smo se tada samo priko ovog foruma! Da je Gearbulk trajao nikada ja to ne bi mijenjao - iako sam tamo radio više i teže nego ovdje barem 10 puta!

                    To šta ti govoriš je obmanjivanje javnosti - zaslužijo si partijski ukor!!!

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Dupler View Post
                      Vidljiva je razlika u nacinu pisanja kolega Asistent1950 i strojar
                      Pojasni?
                      NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                      Comment


                        #12
                        Nista lose, vjerojatno je kolega frustiran pa je brzopleto napisao post. gramatika, izgled, ne bas bitno ali cini ugodno oku.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by gavro View Post

                          Većina njih je našla kompanije bez pomoći foruma. Neki su priko Ta.Na agencije i dalje, neki sami ili drukčije
                          Bija s par ljudi s bivseg Gearblka.I to ljudi na pozicijama velikim kapitani,chifovi kuverte.....Svi oni koje znam su dosli na Offshore dobre firme tad i to iskljucivo zahvaljujuci pok.Kap. Bozicu iz TA-NA agencije.Kad nisu mogli i s iskustvom ljudi upadati na pojedine offshore firme on je svoje ljude bez iskustva ubacija tamo i svaka mu cast na tome.Mislija je na svoje ljude do zadnjeg trena.Cak sam i misljenja da je i to bija jedan od uzroka smrti jer ga je to dokrajcilo.
                          Nikad vise onakva covika u ovom poslu.
                          NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                          Comment


                            #14
                            gavro
                            BTW Ko je uopce reka da je covik u uvodu napisa nesto krivo u vezi nasih agencija?Cini se meni da ti od brzine za Nikitom nisi ni procita sve sta se pisalo.
                            Alaj cus tamo teraj malu priko Rige i nedaj joj disat.
                            NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

                            Comment


                              #15
                              Više ljudi je tvrdilo to za uzrok smrti da ga je gadno dotuklo. Da se razumimo svojim postom mi nije bia cilj napast Bozica jer stvarno neče se više ponovit onakav u ovom poslu.

                              Originally posted by strojar View Post

                              Bija s par ljudi s bivseg Gearblka.I to ljudi na pozicijama velikim kapitani,chifovi kuverte.....Svi oni koje znam su dosli na Offshore dobre firme tad i to iskljucivo zahvaljujuci pok.Kap. Bozicu iz TA-NA agencije.Kad nisu mogli i s iskustvom ljudi upadati na pojedine offshore firme on je svoje ljude bez iskustva ubacija tamo i svaka mu cast na tome.Mislija je na svoje ljude do zadnjeg trena.Cak sam i misljenja da je i to bija jedan od uzroka smrti jer ga je to dokrajcilo.
                              Nikad vise onakva covika u ovom poslu.

                              Comment

                              Working...
                              X