Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Ako moze savjet ili nesto slicno.. C/O Container

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ako moze savjet ili nesto slicno.. C/O Container

    dakle caca mi je chief od 97' sa iskustvom na kontejnerima..trenutno 51god..nemoze naci ukrcaj vec vise od mjesec dana..teta iz bsm.a mu je rekla da nema nista i da sam pocne trazit preporucija se na par strana ali to je sve vidit cemo pogledat cemo itd..ja san isto tako trazija i tu i po netu za chiefove na kont ali bas nekako koda je neko vrime da ih niko ne trazi..ako koga zanima njegovo iskustvo mogu u PM napisat..

    eto toliko..ne znan koliko ce ovo imat odjeka ali baren mogu pokusat
    Navigare necesse est, vivere non est necesse!

    #2
    Originally posted by ЯR_23 View Post
    dakle caca mi je chief od 97' sa iskustvom na kontejnerima..trenutno 51god..nemoze naci ukrcaj vec vise od mjesec dana..teta iz bsm.a mu je rekla da nema nista i da sam pocne trazit preporucija se na par strana ali to je sve vidit cemo pogledat cemo itd..ja san isto tako trazija i tu i po netu za chiefove na kont ali bas nekako koda je neko vrime da ih niko ne trazi..ako koga zanima njegovo iskustvo mogu u PM napisat..

    eto toliko..ne znan koliko ce ovo imat odjeka ali baren mogu pokusat
    Javit se kod Msc-a, pridat papire kod Bogdana,pa onda najvaznije, poslat Roccu Maresci mail,napisat da se ima puno godina iskustva na kontejnerima i tako,upada 80%

    Poslano s HTC 10 putem Pomorac.net

    Comment


      #3
      Originally posted by Markost View Post
      Javit se kod Msc-a, pridat papire kod Bogdana,pa onda najvaznije, poslat Roccu Maresci mail,napisat da se ima puno godina iskustva na kontejnerima i tako,upada 80%

      Poslano s HTC 10 putem Pomorac.net
      je javija se na msc, prvo im se javija mailom nisu odgovarali pa je skoknija do sinja i ima razgovor sa bogdanom..usput ima i dvi preporuke od kolega kapetana...i posla je mail i sinu i ocu Maresci.. od togaje proslo 20dana nema nikakvog odgovora
      Navigare necesse est, vivere non est necesse!

      Comment


        #4
        Originally posted by ЯR_23 View Post
        je javija se na msc, prvo im se javija mailom nisu odgovarali pa je skoknija do sinja i ima razgovor sa bogdanom..usput ima i dvi preporuke od kolega kapetana...i posla je mail i sinu i ocu Maresci.. od togaje proslo 20dana nema nikakvog odgovora
        Sinu Maresci,nek.opet posalje...sad pred lito njima uvik triba ljudi ...samo nek Roccu salje,svako 10ak dana....bit ce sigurno,znam iz iskustva

        Poslano s HTC 10 putem Pomorac.net

        Comment


          #5
          Originally posted by Markost View Post
          Sinu Maresci,nek.opet posalje...sad pred lito njima uvik triba ljudi ...samo nek Roccu salje,svako 10ak dana....bit ce sigurno,znam iz iskustva

          Poslano s HTC 10 putem Pomorac.net
          ok reka san mu da ponovo salje..ovaj prijatelj kapetan sta je bas sad trenutno na brodu reka je da stari drzi sve konce..tako da ono neko kaze jedno neko drugo..
          zahvaljujem na savjetima
          Navigare necesse est, vivere non est necesse!

          Comment


            #6
            Nek zovne CMA CGM u Rijeku / Dragan Milatovic je kontakt (barem je bio neznam dali je jos uvik)
            ostala solucija je DGS agencija isto imaju kontenjere. Ako se nevaram agencija Ta-Na je isto krcala na velike
            kontenjre od CSCL ? probat nazvat pa vidit dali je to i dalje aktualno.Sretno

            Comment


              #7
              Originally posted by Markost View Post
              Javit se kod Msc-a, pridat papire kod Bogdana,pa onda najvaznije, poslat Roccu Maresci mail,napisat da se ima puno godina iskustva na kontejnerima i tako,upada 80%

              Poslano s HTC 10 putem Pomorac.net
              Nek se javi agencijama u Crnu Goru tamo ima vise ponuda za kontenjere nego u nas.

              Comment


                #8
                Evo da zakljucim temu..u petak je isa do msc-a ponovo, jer su ga zvali dogovorili su se sve..danas ljecnicki..15og ukrcaj u portugalu msc pina..

                eto hvala na savjetima i mirno more
                Navigare necesse est, vivere non est necesse!

                Comment

                Working...
                X