Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Iskrcan kao kadet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Iskrcan kao kadet

    Pozdrav,

    Zelio bih vam postaviti nekolika pitanja. Naime, bio sam na brodu mjesec dana i iskrcan sam radi zdravstvenih problema, moram na operaciju.
    I sada mene zanima, kada prodje operacija i sve i ja bude sposoban za rad, oce li mene opet ta kompanija zvati na njihove brodove ili ja moram opet traziti novu kompaniju.
    I da, trazio sam od kapetana da mi da potvrdu neku da sam bio mjesec dana na brodu, on mi je rekao da oni to ne daju, nego mi je dao 10ak praznih listova sa pecatom kompanije i rekao da sam doma napravim kao tabelu ili sta vec i to je to..
    Pa da mi netko objasni kako se to pravi....

    Hvala unaprijed.

    #2
    Pa sta ti nije ispunjeno u matrikuli ukrcaj / iskrcaj? to potvrdjuje da si bio na brodu, ne kuzim sta ce ti potvrda? kakva tablica? Ako si iskrcan preko doktora onda mozes prijavit bolovanje na kapetaniju.

    Comment


      #3
      Jucer sam iskrcan, nisam jos isao u lk da se javim da sam iskrcan, to cu u utorak.
      Pa ne znam, prvi mi je rekao da moram imati tu neku potvrdu, jos uvijek se ne kontam u to, zato sam pitao.
      Ako ne treba, jos bolje, hvala.

      Comment


        #4
        nema nikakve potvrde ni tabele nego ti je bitno sta ti pise u matrikuli. kompanija te moze i ne mora uzet nazad. najcesce to ovisi koliko ti je jaka veza.

        Comment


          #5
          Mora imati izvjesce od doktora da je iskrcan s broda zbog zdravstvenih problema. Na matrikuli se vidi koliko si bio na brodu, ali ne moze dobiti bolovanje ako nema izvjesce od doktora. Ako ima, prijavit se na kapetaniju i kod svog doktora u roku 3 dana otvoriti bolovanje.

          Comment


            #6
            Imam potvrdu od doktora iz Malezije...
            A kada sam dosao u Hrvatsku, otisao sam kod svog obiteljskog doktora koji mi je rekao da imam dobrocudne tumore, ali kao nije bas opasno pa ce operacija biti tek poslje nove godine...
            U kapetaniji sam se javio i udarili su mi pecat, i naravno da mi pise u matrikuli kad sam se ukrcao i iskracao, nego mi nije bilo jasno sto mi je 1. rekao da moram imati taj neki papir, ali eto, jos bolje ako ne treba.

            Comment


              #7
              Originally posted by nedjjo View Post
              Imam potvrdu od doktora iz Malezije...
              A kada sam dosao u Hrvatsku, otisao sam kod svog obiteljskog doktora koji mi je rekao da imam dobrocudne tumore, ali kao nije bas opasno pa ce operacija biti tek poslje nove godine...
              U kapetaniji sam se javio i udarili su mi pecat, i naravno da mi pise u matrikuli kad sam se ukrcao i iskracao, nego mi nije bilo jasno sto mi je 1. rekao da moram imati taj neki papir, ali eto, jos bolje ako ne treba.
              Tumor?!?!? Ajme. neka te cuva dragi Bog, zelim ti svako dobro . . .

              Comment


                #8
                nedjjo nek je sa sricom!! Javi nam kako je sve proslo...

                Comment


                  #9
                  Sretno nedjjo! Uz tebe smo!

                  Poslano sa mog HTC One mini 2 koristeći Tapatalk

                  Comment


                    #10
                    Stari zelim ti svu sricu, bit ce to sve dobro! Uz tebe smo!

                    Comment


                      #11
                      @nedjjo
                      Od srca sve najbolje i da ti 2017 donese samo great news i da zivot ide uzlaznom crtom


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      VIA www.pomorac.net
                      Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

                      Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

                      Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

                      Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

                      Comment

                      Working...
                      X