Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pomoc pri pronalazenju posla

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Makoray View Post

Requirements: Previous LNG experience - Pasat 3off
    Azara -3 off - 1 year minimum in rank of which 6 months on Chemical/Oil tanker
    Prijavio se za te pozicije.

Comment

Javi se Azari za Bahri a možeš i direktno https://www.bahri.sa/en/, znaju uzimati i bez iskustva na tankerima imaš dosta naših seniora pogotovo crude flota, sretno!!

Comment

Originally posted by Bazubas View Post
        Dragi kolege, prvi put pisem na ovom forumu iako cesto znam svratit i citat razno razne teme. Odlucio sam se pisati jer ne znam sto dalje uciniti. Zavrsio sam kadeturu na kontejnerasu te polozio porucnicki odmah nakon iskrcaja (uz to imam 5 godina fakulteta na Pomorskom fakultetu u Splitu). Slao sam milijun prijava (toliko da u sent folderu u mailu ni ne vidim nista drugo osim Job Application naslova), ali na zalost ni jedna nije urodila plodom. Slao sam nasim agencijama, pa stranim agencijama, pa agencijama za koje nisam ni siguran da jesu agencije.

Firma za koju sam odradio kadeturu me drzi doma vec 11 mjeseci (ja bih zelio biti "vjeran" jednoj kompaniji ali oni to cine nemogucim) iako sam imao odlicne ocjene i preporuke tokom kadeture. Jasno mi je isto tako da radi korona situacije je sve stalo ili se usporilo, ali oni su me "drzali" doma 9 mjeseci i prije same korone. Nazalost nemam iskustva ko terco jer sam otplovio samo kadeturu.

Raditi se mora, ploviti se mora kako bi se platili racuni itd itd..., vec znate sve ne moram Vam ja nista objasnjavat. Pa ako netko ima savjet ili neki jos mail na koji se mogu javiti bio bih Vam iznimno zahvalan.

Lp i mirno more svima.
        Otidji na transocean.mc, pošalji sve dokumente i sve što imas Ivanu Kovačeviću na mail. Nama fali trecih jer dosta ljudi ide sa firme. Prihvati to da ce ti prvo ponuditi tri mjeseca da ides kao Junior Officer jer nemas iskustva u ranku. Firma ima samo bulkove. Eto toliko.

Comment

crewing@pulchramare.com Trasmediterranea +386 5 850 1075

Ignazio Messina & C S.p.A crew@messinaline.it +39 010 53961

Comment

BSM trazi 3/O za kontenera, traze ugovor u ranku al posto je hitno vrijedi probati.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Prijavio sam se na sve navedene email adrese. A sutra idem u BSM.

Comment

Originally posted by Bazubas View Post
                Prijavio sam se na sve navedene email adrese. A sutra idem u BSM.
                Sretno

Comment

Originally posted by hopman85 View Post

Sretno

Hvala kolega, Vama i svima drugima koji su uzeli 5 minuta svog vremena da mi pomognu.

Comment

Working...
                  X