Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Clearwater Ship pomoc!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Clearwater Ship pomoc!!!!

    ima li ko iskustva sa ovom kompanijom brodovi su tankeri za kemiju i ulje

    #2
    nizozemska zastava ali nase mirovinsko pise na stranicama sph barem,neznam ko navigava na malteskoj

    Comment


      #3
      place nisu top,ali je ugovor 7weeks on off na Dutch flag 3 miseca na Barbados...krca Globtik,a mozete aplicirati i preko web stranice clearwatergroup.nl crewing planiraju uskoro i ferryje uzeti,ne znam detalje

      Comment


        #4
        uzeli su dva polovna trajekta za liniju Ramsgate-Ostende...izgleda da će biti Hrvatska posada...trebalo bi krenuti uskoro, application form je na seabornefreight.com...nije laka ruta, ali za upast na ferrije po Dover Straitu nije loš početak...iako mislim kako je Jadrolinija bolja opcija

        Comment


          #5
          Clearwater više ne uzima Hrvate, ne trebate se truditi i aplicirati... svi Hrvati na firmi su dobili otkaz

          Comment


            #6
            Originally posted by otocanin View Post
            Clearwater više ne uzima Hrvate, ne trebate se truditi i aplicirati... svi Hrvati na firmi su dobili otkaz
            Vrag je ikad cuo za tu gipsi kompaniju , sta imaju vodonosce ?

            Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

            Comment


              #7
              Originally posted by otocanin View Post
              Clearwater više ne uzima Hrvate, ne trebate se truditi i aplicirati... svi Hrvati na firmi su dobili otkaz
              Dali imas neki razlog zasto su svi Hrvati dobili otkaz? Mora biti neka story behind


              Sent from my iPhone VIA Pomorac.net
              Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

              Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

              Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

              Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

              Comment


                #8
                Nešto s Dutch union rules...uz Hrvate otkaz su dobili i Latvijci...brodovi su pod Dutch zastavom,pa su Hrvati i Latvijci postali preskupi pretpostavljam..ostali su samo Dutch i nonEU pomorci... za info, Sindikat Pomoraca Hrvatske se nije potrudio niti poslati upit Clearwater-u radi čega su hrvatski pomorci dobili otkaz iako su bili obaviješteni od moje malenkosti

                Comment


                  #9
                  Originally posted by antezd View Post
                  Vrag je ikad cuo za tu gipsi kompaniju , sta imaju vodonosce ?

                  Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
                  Kolega antezd imate Google pa utipkajte ali za Vašu info, na "gipsi" kompaniji se navigavalo 4-7weeks on-off ,s besplatnim internetom za svu posadu,dok je većina Crewing agencija u lijepoj našoj nudila 4-6 mjeseci ugovore za tankere,a internet na brodu se mogao samo sanjati...bilo je dobro dok je trajalo

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by otocanin View Post

                    Kolega antezd imate Google pa utipkajte ali za Vašu info, na "gipsi" kompaniji se navigavalo 4-7weeks on-off ,s besplatnim internetom za svu posadu,dok je većina Crewing agencija u lijepoj našoj nudila 4-6 mjeseci ugovore za tankere,a internet na brodu se mogao samo sanjati...bilo je dobro dok je trajalo
                    Prije je bilo bolje definitivno , bili smo mladji pa se mozda zato cini

                    Comment


                      #11
                      Sad smo iskusniji A kažu da je pesimist optimist s iskustvom

                      Comment

                      Working...
                      X