Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Bsm

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Bsm

Pozdrav ljudi.

Vidio sam da BSM potrazuje posadu za chemical tankere. Zna li tko sto o firmi, uvjetima?

Ja sam prije godinu dana gledao u njih za ukrcaj na produkte ili kemiju. Zapošljavaju samo ako imaš iskustvo na određenom tipu broda, te samo u istom rangu. Dakle ako si npr terco na produktu, uposlit če te kao terca na produktu. Barem mi je tako bilo rečeno. Plača je samo na brodu, čini mi se da je za četvrtoga makine bilo oko 3000 do 4000$, al se stvarno ne sjećam više pa nemoj to uzet za pouzdano. Mislim da je ugovor bio 5 mjeseci, a 2 doma, opet nisam više siguran. Ali najbolje ti je prošetat do njih i pitat, cure tamo če ti sve reć. Moraš položit dva testa engleskoga, prvi generalni je lagan, drugi stručni nije baš jednostavan. Ispit je SETS 6000, polaže se kod njih na kompjuteru u dogovorenom terminu. Uglavnom, čini mi se da im treba ljudi jer su me htjeli što prije ukrcat iako sam se samo došao informirati.
    marine engineer, BCC degre, gas/chem/oil experience.

Comment

A gle, za takav ugovor i uvjete nista cudno da im "gori" za ljudima.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Comment

Plaća za terca palube je 4000$.ugovor ti je 5 na brodu a kući kako se dogovoriš.

Poslano s NOA H4 putem Pomorac.net

Comment

BSM krca i na GEFO, kemije po nordu,ugovor 8weeks on/off...

Comment

Originally posted by otocanin View Post
            BSM krca i na GEFO, kemije po nordu,ugovor 8weeks on/off...
            Imas kakvih preciznijih detalja/uvjeti/hrana/posada/vrste tereta?

Comment

Originally posted by inFzD View Post

Imas kakvih preciznijih detalja/uvjeti/hrana/posada/vrste tereta?
              Vecinom posada Poljaci i Sovjeti, vidio sam da ima par Hrvata. Plata tercu oko 4.5 k $.

Comment

Working...
              X