Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Sea Service u brodogradilistu

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Sea Service u brodogradilistu

Pozdrav Ekipa ,
    Nalazim se u jednom malom brodoradilistu uAmerici , U pitanju je prenamjena ro-ro broda u Floating Landing Platform
    radim svaki dan od 6 -18 nedilja off ,
    imteresira me kako ce mi se priznati dani na brodu u matrikuli , ovdje sam vec 10 mjeseci
    unaprijed se zahvaljujem
    Lijep pozdrav MIRNO MORE

Ovisi jesi li prijavio LK prije "ukrcaja" ili barem retroaktivno nedugo nakon "ukrcaja". Ako jesi onda ne vidim problema. Lay-up, dry-dock i slično ide ko navigacija, bitno je da upišeš u matrikulu uredno, što znaju oni u LK jesi li navegao ili radio na kopnu.

Comment

Ide normalno ako si ukrcan..ja san ima slucaj preuzimanje novogradnje,misec dana smo bili u skveru niko nije bija ukrcan na brod do preuzimanja,sta san napravija samo san prikrizija datum u matrikuli i stavija datum kad san isa od doma..i agencija me prijavila/odjavila LK s tin datumom sta san napisa..nikakvih problema posli..

Comment

Zahvaljujem svima ..
        Pozdrav

Comment

Working...
        X