Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav ekipa

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pozdrav ekipa

Pozdrav ekipa,Ivan 34 god,zavrsio za Tehnicara za elektrostrojarstvo, nadam se da nije kasno za brod u mojim godinama
    Htio bi na kontenjerski brod,ako moze netko pomoc koje tocno brevete trebam,jer sam zvao Diverso i teta je rekla da trebam D2 – Temeljna sigurnost na brodu (STCW A-VI/1) , a za ostale brevete da ne zna.
    Hvala svima na pomoci.Mirno more.

Originally posted by Ivan1903 View Post
    Pozdrav ekipa,Ivan 34 god,zavrsio za Tehnicara za elektrostrojarstvo, nadam se da nije kasno za brod u mojim godinama
    Htio bi na kontenjerski brod,ako moze netko pomoc koje tocno brevete trebam,jer sam zvao Diverso i teta je rekla da trebam D2 – Temeljna sigurnost na brodu (STCW A-VI/1) , a za ostale brevete da ne zna.
    Hvala svima na pomoci.Mirno more.
    D2, D43, matrikula za početak i možda još 1-2 breveta što se kontejnera tiče u vezi struje, kasnije ćeš sigurno polagati još njih, javi se u CMA CGM Rijeka ili Columbia shipmanagement Rijeka nadam se da će te uzeti! Sretno!!

Comment

Originally posted by zolja View Post

D2, D43, matrikula za početak i možda još 1-2 breveta što se kontejnera tiče u vezi struje, kasnije ćeš sigurno polagati još njih, javi se u CMA CGM Rijeka ili Columbia shipmanagement Rijeka nadam se da će te uzeti! Sretno!!
      Hvala ti puno!Živio!

Comment

Pozdrav Ivane,

Evo ti odgovor s nedavne rasprave na forumu, pitanje postavio kolega mehatroničar koji traži asistenturu za polagat za ETO brevet.
        Vjerojatno je i tvoj put sličan:
        https://www.pomorac.net/forum/obrazo...uje#post400132

ovaj Crowd management je vj. specifičan za kruzere.

Last edited by dakok; 29-06-21, 01:28 PM.

Comment

Working...
        X