Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pozdrav svima

Ja sam Antonio, 38 god., trenutno bez posla, zadnje sam bio na Royal Carribbean priko njihove pod firme, dio Tehnickog tima tzv. GMTS kao Safety Oficir. Prije toga sam bio na offshoreu te na cargo brodovima, kontenjerasima i bulkovima

Welcome

Jesi iz Splita? Znam jednog sa istim putem kao i ti iz Splita? Samo sta je on Branko.

Uzivaj u forumu i sritno s trazenjem posla

Sent from my iPhone VIA Pomorac.net
    Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

Comment

Ne, ja sam iz Podstrane pokraj Splita, Bio sam zaposlen kao GMTS Safety Oficir na Royal Carribbean te bilo je dobro dok je to trajalo. Nazalost ova korona mene je i ostale kolege zeznula pa smo ostali bez posla, bar mi u GMTS, to je dio Royala. Inace Royal ko i sve kruzerske firme upali u probleme.

Comment

Originally posted by Dalmos View Post
        Welcome

Jesi iz Splita? Znam jednog sa istim putem kao i ti iz Splita? Samo sta je on Branko.

Uzivaj u forumu i sritno s trazenjem posla

Sent from my iPhone VIA Pomorac.net
        Dobro dosa na forum

@dalmos
        Ja mislim da se taj zvao Danijel a ne Branko.Mozda je ima dva imena vrag ce ga znati.
        NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

Comment

Originally posted by Daredevil010 View Post
          Ja sam Antonio, 38 god., trenutno bez posla, zadnje sam bio na Royal Carribbean priko njihove pod firme, dio Tehnickog tima tzv. GMTS kao Safety Oficir. Prije toga sam bio na offshoreu te na cargo brodovima, kontenjerasima i bulkovima
          Znas onu “Laze selo lazu ljudi”, Branko je to, mijenja imena po potrebi

Comment

Working...
          X