Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Dobar daaan

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Dobar daaan

Postovane kolege,

Dobar dan svima jos jednom, evo i ja da se predstavim iako sam par mjeseci tu. Djordje Marovic drugi oficir palube po cinu, do danas radio kao treci oficir na Polarcusu gdje su me ispratili jer jelte nema posla. Kontakt od Polarcusa sam dobio od uvazenog clana Picarda kojem se i ovdje zahvaljujem na nesebicno dijeljenje informacija.

Sad sam opet u fazi trazenja posla i bio bih jako zahvalan bilo kome ko je u mogucnosti da mi pomogne u tome, u medjuvremenu mi je zena ostala trudna jer jelte 4 mjeseca kuci Tako da bih prihvatio bilo koju junior poziciju u offshore industriji, takodje bih pristao i na neke kadet pozicije u LNG industriji.

Od iskustva par godina na kontejnerima (MSC) i 2 ugovora u offshoreu - Seacor. Po normalizaciji situacije trebam ic na DP Simulator.

Pozdrav svima i mirno more.

Originally posted by djordjem View Post
    Postovane kolege,

Dobar dan svima jos jednom, evo i ja da se predstavim iako sam par mjeseci tu. Djordje Marovic drugi oficir palube po cinu, do danas radio kao treci oficir na Polarcusu gdje su me ispratili jer jelte nema posla. Kontakt od Polarcusa sam dobio od uvazenog clana Picarda kojem se i ovdje zahvaljujem na nesebicno dijeljenje informacija.

Sad sam opet u fazi trazenja posla i bio bih jako zahvalan bilo kome ko je u mogucnosti da mi pomogne u tome, u medjuvremenu mi je zena ostala trudna jer jelte 4 mjeseca kuci Tako da bih prihvatio bilo koju junior poziciju u offshore industriji, takodje bih pristao i na neke kadet pozicije u LNG industriji.

Od iskustva par godina na kontejnerima (MSC) i 2 ugovora u offshoreu - Seacor. Po normalizaciji situacije trebam ic na DP Simulator.

Pozdrav svima i mirno more.
    Nisam u offshore sektoru ali znam neke kolege koji rade za saipem i dosta su jaki u tom sektoru. https://www.saipem.com/en/careers

Comment

Ciba hvala na informacijama nadam se da ce neko od kolega biti voljan da pomogne.

Evo i zvanicnih informacija o otkazima da ne bude da izmisljam

https://www.offshore-energy.biz/pola...unt-reduction/

Comment

Nisam imao srece s prvim postom, niko se ne javlja pa da priupitam jopet

Ima neko voljan za pomoc ?

Comment

Working...
        X