Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Pozdrav

    Pozdrav svima, zovem se Nikola, imam 23 godine, zivim u Crnoj Gori i treci sam oficir na Mediterranean Shipping Company (MSC)

    Od skole sam zavrsio srednju pomorsku skolu kao i fakultet i nakon toga sam poceo sa plovidbom.

    Za vrijeme studiranja sam radio u brodogradilistu i tako malo po malo upoznavao brod.

    Sebe u buducnosti vidim na PSV brodovima i vec neko vrijeme trazim novu kompaniju. Da li neki ima slicnih iskustava, tj. koliko je pametna promjena containter ships-psv vessels?

    Zivjeli

    #2
    Dobro dosa
    NISTA NIJE POGRESNO AKO TE CINI SRETNIM

    Comment


      #3
      dobrodosao imenjace

      Poslano sa mog Lenovo A6020a40 koristeći Tapatalk

      Comment


        #4
        dobro dosa Crnogorac...
        Što sam stariji to više slušam ljude koji ne pricaju puno

        Comment


          #5
          Pozdrav jos jednom. Nisam ulazio na forum neko vrijeme i sad kad sam usao vidim da je porasla potraznja na Offshore (ili mi se samo tako cini).
          - Vraca li se to offshore na staro malo po malo?
          - Je li sad pravo vrijeme probat nac posao na Offshore ili treba jos cekat? Sta mislite

          Comment


            #6
            Dobro došao

            Comment


              #7
              Originally posted by ristelicn View Post
              Pozdrav jos jednom. Nisam ulazio na forum neko vrijeme i sad kad sam usao vidim da je porasla potraznja na Offshore (ili mi se samo tako cini).
              - Vraca li se to offshore na staro malo po malo?
              - Je li sad pravo vrijeme probat nac posao na Offshore ili treba jos cekat? Sta mislite
              ja mislim da ces vide dobit na MSC nego na offshore bez iskustva

              opet ako imas nekog ko ce te gurnit a da je neki menager sve je moguce..

              ja nevidim neki porast potraznje extra ono sto traze placa se mizerno
              Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"

              Iako je "ponavljanje majka mudrosti", mislim da iznošenje tvrdnji poput "danju je svjetlo, a noću tama" pomalo gubi smisao!

              Comment


                #8
                Originally posted by srelec View Post

                ja mislim da ces vide dobit na MSC nego na offshore bez iskustva

                opet ako imas nekog ko ce te gurnit a da je neki menager sve je moguce..

                ja nevidim neki porast potraznje extra ono sto traze placa se mizerno
                Ajde vidjecemo, praticu. Ovamo je stanje malo leci katastrofalno. Skracuju nas sa cime god stignu, i voda i hrana, plate da ne pominjem. Tako da sam non stop u potrazi za necim boljim

                Comment


                  #9
                  Originally posted by ristelicn View Post

                  Ajde vidjecemo, praticu. Ovamo je stanje malo leci katastrofalno. Skracuju nas sa cime god stignu, i voda i hrana, plate da ne pominjem. Tako da sam non stop u potrazi za necim boljim
                  moja sljedeca kompanija je davno izgubila busulu ali ima kargo firmi di bi se moga pribacit i napredovat
                  iako ja mislim da neki lpg pa posli lng je bolji put dugorocno
                  Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"

                  Iako je "ponavljanje majka mudrosti", mislim da iznošenje tvrdnji poput "danju je svjetlo, a noću tama" pomalo gubi smisao!

                  Comment

                  Working...
                  X