Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Adio

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Adio

    adio momci,odo i ja..sutra ujutro..ko van se uspijen javit na brodu onda oću obavezno a ko ne eto me doma za 2 mjeseca pa se onda ćujemo

    ?živili
    ''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
    ''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su ?živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''

    #2
    sretan put i mirno more zelim

    Comment


      #3
      sritan put i mirno more!!sve najbolje
      drzi se zivia
      A STA DA VAM KAZEM JEBEM KO HEKTOR

      Comment


        #4
        sretan put i cuvaj se

        Comment


          #5
          pozdrav i cujemo se te ti zelim lagan ugovor
          Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

          Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

          Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

          Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

          Comment


            #6
            evo da van se javin..dosa san veceras u Tursku na brod..partenca je bice tek sutra navecer ili posli..idemo za Genovu...brod je mali,stotinjak metri..malo mi je cudno,ja san navika na vece..kako mi se cini posada je dobra,barba takodjer...internet imamo cilo vrime,malo je zeznuto jer je na samo jednon mistu,u pilotskoj kabini al eto,ne smin se zalit...

            ...koliko god mi bilo tesko sto san posa od kuce jer je meni uvik to tesko,moran priznat kad znan da cu bit samo 8 tjedana na brodu ne cini mi se strasno nego kad ono dodjes pa znas da ces bit minimalno pola godine...ubi Boze...

            ..eto momci,zivili mi a ja cu se javit s vrimena na vrime..
            ''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
            ''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su ?živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''

            Comment


              #7
              8 tjedni ti je nista stari, ja san 10 i da se izdurat..kad se sitin uovora od 6+ miseci a doma ako ostanes 2...

              Neka ti je sa sricon, mirno more i da te niko ne deblja po mozgu.

              Comment


                #8
                Je,proci ce to brzo i brzo i puno se radi,nema problema...Posada mi se cini ( oficiri ) zbilja ok i nadan se da ce tako i ostat..

                Zivili
                ''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
                ''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su ?živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''

                Comment

                Working...
                X