Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima..

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pozdrav svima..

Zovem se Bartul rodjeni Raciscani zivim u Korculi.Pomorac-zapravo strojar prvi put nastupio 15 01 1977 na brodu Pobjeda.Jos mi nije dosadilo,u mom radnom vijeku promimija sam samo tri kompanije a najvise sebe sam dao Reefer floti od Medplova iz Korcule(oko 25 god.)Sada sam trnutno na putnickim brodovima i nebi se zalio.Nebi mi bilo tako dobro da nisam ispeka zanat na kargo brodovima.Ovi net sam otvorio nakon sto mi ga preporucio master"Lise"
    Za sada pohvalno.Keep going.....

Dobro dosli i nadam se da cete naci zanimljive teme na ovom forumu

Comment

Originally posted by bartolito View Post
      Zovem se Bartul rodjeni Raciscani zivim u Korculi.Pomorac-zapravo strojar prvi put nastupio 15 01 1977 na brodu Pobjeda.Jos mi nije dosadilo,u mom radnom vijeku promimija sam samo tri kompanije a najvise sebe sam dao Reefer floti od Medplova iz Korcule(oko 25 god.)Sada sam trnutno na putnickim brodovima i nebi se zalio.Nebi mi bilo tako dobro da nisam ispeka zanat na kargo brodovima.Ovi net sam otvorio nakon sto mi ga preporucio master"Lise"
      Za sada pohvalno.Keep going.....

Dobro dosao i priporuci i ti nekome dobrome ovi nas forum. Inace znas li Tadiju Boticu iz Racisca. On je otprilike roden kad si ti prvi put isa na brod. Inace mislim da je sad na Royala.
      Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

Comment

tocno Tadija je na RCCL-a trenutno na godisnjem

Puno ga pozdrav ako ga slucajno vidis. Jeli jos na adventuru i jeli jos uvik treci envo? BTW reci mu da ga je pozdravi prika iz Sibenika znace on oma.
        Last edited by Dalmos; 25-03-08, 07:30 AM.

Comment

Working...
        X