Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Dobro koja je pm sa ovin forumon i di su svi nestali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    You may only view thumbnails in this gallery. This gallery has 1 photos.

    Comment


      #17
      Dakle ima nas najvise na lngu, sta sam i ocekiva. Nisam ocekiva ovoliko ljudi na bulka i general cargu, prepostavljam da su to na nasim brodovina

      Sent from my SM-G950F using Tapatalk

      Comment


        #18
        Ima ti jos mozda 100 tinjak ljudi na offshore-u koji navigaju bez matrikule i to ti je to.
        A u novinam sindikat prodaje prije o 28 tisuca pomoraca…. Kakve lazi!!!!!!


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Gonjam plin

        Comment


          #19
          157 kadeta/asistenata na lng/lpg a ne znam jesam vidia 1-2 oglasa

          Comment


            #20
            A znam da ti Pronav masu nasih krca kao kadete. Passat krca za lpg-e konkretno doriana. Probaj u njih. Znam od mojih kolega sa faksa da su neki odradili kadeturu na shella, nakilata, golara, nyk-a, mol-a... Vidi sa njima

            Sent from my SM-G950F using Tapatalk

            Comment


              #21
              Sreca pa sam zavrsia taj dio

              Comment


                #22
                Originally posted by Koresh View Post
                A znam da ti Pronav masu nasih krca kao kadete. Passat krca za lpg-e konkretno doriana. Probaj u njih. Znam od mojih kolega sa faksa da su neki odradili kadeturu na shella, nakilata, golara, nyk-a, mol-a... Vidi sa njima

                Sent from my SM-G950F using Tapatalk
                Javljao sam se svuda (kadet sa iskustvom na crude...) i opet nista ne krcaju kadete... ako moze bilo kakav mail gdje bi mogao aplicirati bio bi zahvalan!

                Comment


                  #23
                  Drzi se cruda. Uvati iskustva, faststream krca nemilo prema linkedinu tranziciju na vlgc,lng i lpg

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by zolja View Post

                    Javljao sam se svuda (kadet sa iskustvom na crude...) i opet nista ne krcaju kadete... ako moze bilo kakav mail gdje bi mogao aplicirati bio bi zahvalan!

                    Javite se na 021 558 523, kolegica krca kadete.

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by ssmposao View Post


                      Javite se na 021 558 523, kolegica krca kadete.
                      Traže samo kadete stroja i struje....

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by karlost View Post
                        Drzi se cruda. Uvati iskustva, faststream krca nemilo prema linkedinu tranziciju na vlgc,lng i lpg
                        Nije to bas tako....

                        Comment


                          #27
                          Ma ovo je najbolje mjesto za dijeliti . Na Facebooku je atmosfera pre toksična. Prije nisam pisao nešto po forumu jer realno nisam ni imao šta s obzirom da sam bio kadet bez briga i pameti
                          S vremenom sam stabilizirao karijeru na jednoj LNG kompaniji tako da eto sad možda i mogu koji savjet pružiti.
                          A definitivno je rušenje foruma doprinijelo sadašnjoj situaciji

                          Comment

                          Working...
                          X