Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Dobro koja je pm sa ovin forumon i di su svi nestali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Dobro koja je pm sa ovin forumon i di su svi nestali

    Vecer
    tia san nesto drugo napisat ali dok san nasa botun za novi Topić i onda u koju temu poslat….probia san…
    tako da ovo sta pisen nema veze s vezon ali isto u redu je…kad smo vec tu moze li neko (a pod neko mislin aaaadmin) objasnit sta bijaše sa svima od prije 10ak god….tipa znas vec i sam….i ovin forumon…ima god dvi…odvojili se…raspali se…koji k? Hah
    ukratko…pitan jebate…..sta se bojite
    pozdrav bodulu ri desnicom i gavri isto

    #2
    A ocito vise ljudi ne provode na njemu, jer ima dvi godine otvara bi se neki topic svaki dan, a danas prođe i par dana da se ne napiše neka poruka. Forum polako propada, sta je zalosno jer je bio odlican izvor informacija od ispita za klasu pa do kompanija. Evo i tvoja poruka cili dan ode stoji, niko se nije udostojia odgovorit

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

    Comment


      #3
      Ko nije kriv neka baci kamen prvi....

      Kolege se bune što nitko ne piše, ali drage kolege, niste se baš potrudili zadnjih godina pišući......

      Da. Forum je oslabio nakon što nije radio oko pola godine, ali jbga.... Triba se koji put potruditi, ali ne grintati na druge nego dati nešto sa svoje strane
      nije bitno šta je rečeno , nego ko je reka

      Comment


        #4
        pyrat
        Kad smo vec tu mozeš li objasnit sta bijaše sa tebon od prije 12ak god….tipa znas vec i sam….i ovin forumon…ima god dvi…ne pišeš.. ne javljaš se…koji k?

        Comment


          #5
          Zadnjih par godina na forum su pale 2 dugotrajne mine u obliku nemogućnosti prijave korisnika.
          Starijima je to ogroman problem a mlađima je format foruma naporan i dosadan.
          A i svi smo pomalo postali sebičniji nego što smo bili.
          Jbg, takva su vrimena.

          A možda se sad lakše dolazi do posla, tko bi ga znao.

          Comment


            #6
            Vecina ljudi se prebacila na socijalne mreze. Tamo se posao nade lakse i brze. Zadnje dvije firme sam nasao preko Linked in-a.
            A i what’s up grupe su popularne tako da forum kao format pronalska informacija i opcenito druzenja nije vise zanimljiv.
            Takoder treba uzeti u obzir da broj pomoraca opada. Zbog corone dosta je ljudi prestalo ploviti.

            Koliko ce jos forum opstati zavisi od vlasnika. Ali mlade generacije opcenito nisu sklone ovakvom formatu.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Gonjam plin

            Comment


              #7
              Nebih se slozia, pa pogledaj reddit. Milijuni korisnika, forum je pao jer nije radia dugo vrimena. Isto tako, prije sam imao pomorac.net aplikaciju koja kasnije nije uopce radila. Ljudi su se prebacili na facebook jer nije radia forum.
              Forum moze ozivjeti, ali jedino uz pomoc ljudi koji pisu. Isto tako je bilo jedno 20tak pomoraca koji su redovito pisali i komentirali svakojake teme. Oni su dijelom vukli i ostali da se raspisu

              Sent from my SM-G950F using Tapatalk

              Comment


                #8
                Pa ekipa pocnimo pisati...provokatore ala pyrat koji od 2010 imaju cilih 6 postova ne treba niti komentirati jer je ocito da samo cita i puca mu qrac oce li kome pomoci svojim iskustvima,bila ona dobra ili losa,ali realno je pogodija sa ovom temom pa eto...puno ljudi samo cita i trenutno nema nekog postanja po forumu,takav je trend...yebiga.Ima i dosta padobranaca koji skupe info i odlete,nema veze to je sve normalno.Dosta ljudi se zaposlilo preko ovog foruma,pogotovo mladih kolega.I ja osobno sam 2011 skupija pregrst korisnih informacija koje su mi dosta pomogle u pocetcima,steta je da se ovo ne odrzi ne zivotu
                Obožavatelj akvarija na RTL 2

                Comment


                  #9
                  Mladi tipa moje generacije ne koriste forum 99% njih. A forum je jako koristan

                  Comment


                    #10
                    ja sam uvatia dobar posal preko foruma, al vise od toga mi je uvik bilo drago se dopisivati i citati kakvih bolesnika ima u ovoj profesiji, tako da bi mi bilo žao da se ugasi forum, samo naprid

                    Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

                    Comment


                      #11
                      Naravno da bi bila grehota da dopustimo da se forum ugasi...
                      Doduše, bija sam zadnjih pet mjeseci na bulkeru, internet skup za popifditi pa sam koristija samo WhatsApp poruke.

                      Uskoro doma pa nakon odmora konačno nazad na normalni brod, tj. na dredgera.
                      Bit ću onda sigurno češće na forumu...

                      Comment


                        #12
                        Kiša pada pa kažu da če biti kukuruza za miriti uzdignutom desnicom

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by dakok View Post
                          pyrat
                          Kad smo vec tu mozeš li objasnit sta bijaše sa tebon od prije 12ak god….tipa znas vec i sam….i ovin forumon…ima god dvi…ne pišeš.. ne javljaš se…koji k?
                          Pa pisa bi ja da neman problema sa izričajem…ovako nekad napišen kad se malo popije pa se oslobodin

                          a i btw otkad san se regisitrira nisan maka dalje od asistenture i treci makine…ka i na brodu je prije bilo ovde…pričaš kad te se pita nešto
                          šuti slušaj i uči


                          Comment


                            #14
                            Originally posted by mars View Post
                            Pa ekipa pocnimo pisati...provokatore ala pyrat koji od 2010 imaju cilih 6 postova ne treba niti komentirati…
                            I šta šta iman 6 postova
                            Evo sad cu za misec ipo napucat dvi iljade…i šta? Biću pametan?
                            Da provokator
                            a samo san tia da se nešto pokrene a on mi broji zrnca…ma…
                            zaaaa dom
                            e i di je gavro

                            Comment


                              #15
                              Dok sam ziv... foruma ce bit. Tko bude trazio informacije uvijek ce ih nac ovdje naravno ako kolege bude htjele dijelit.

                              Comment

                              Working...
                              X