Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Komentari članaka sa pomorac.neta

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• srelec
    replied
    Originally posted by nikola1983 View Post
    samo cekaj da gavro popije bocu brazilskog vina

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
    Ma nema Gavre doli ,a ince pio je on kvalitetu onu iz Argentine Mendoza..

Leave a comment:

• nikola1983
    replied
    Originally posted by dakok View Post
    Fažol i livi dlan mi kažu da ova tema neće doživit 3. stranicu.
    samo cekaj da gavro popije bocu brazilskog vina

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Leave a comment:

• Sonny
    replied
    Postavljeno. Nalazi se povise Konobe pod Ostalo.

https://www.pomorac.net/forum/forum/...entari-clanaka

Leave a comment:

• dakok
    replied
    Fažol i livi dlan mi kažu da ova tema neće doživit 3. stranicu.

Leave a comment:

• srelec
    replied
    Originally posted by jeremija View Post
    Dobar dan. Ovo je jedna od najboljih ideja za novu temu ali niti jedog odgovora... zato je o balunu i autima krcato...
    Onda se onaj pubertetski ufendio jer mu je netko reka kontra ajduka... ajme sta vas pere...
    I one price mi koji volimo ajduka kakav god da je bla bla... ako nesto volis onda ces valjda prihvatit kritiku i probat ces to popravit...ali o cemu mi govorimo tu uopce?? Ozbiljni ljudi? O loptaskoj igri?
    Izgleda da se na isti nacin voli i ova nasa drzava, kad ti “domoljubi” kazu idi ća ako ti nije ovdi dobro, mi je volimo kakva god da je.
    Ista stvar je tu u Rijeci gdje se kao mantra ponavlja da je to grad tolerancije, rokerski grad i sta ti ja znam kakvi vec hvalospjevi ne... a moj grad je sve samo ne tolerantan niti je rokerski, nego je jedna kurčina, gdje se na trotoaru iscrtavaju parkirna mjesta od 7kn sat, a invalidi i tate s kolicima moraju gurat po cesti. Samo kap u moru. Gdje su ljubitelji moga grada, silna armada i ostala krda da blokiraju promet i traze promjene? Ma da, ko da je to bitno? Jedino je bitno da Rijeka nije izgubila od Hajduka i zadnjih 10 godina te gnjile lige.
    Jos jednom cestitke na inicijativi Pyrat
    Ajde jeremija nebudali,auti i balun su najbitniji a tamo je svega samo ne auta i baluna,triba citat s razumjevanjem a sad nam nema ni antise zadarskog i sve oslo kvragu..

Inace dobro si napiso za Rijeku

Od kad me bovan pogodio u sofer sajbu merca vita a mi se vracali s hajduk roma iz rima bez navijackih obiljeza...

​​​​​​Samo tablice ST,tad sam reko da je svevislo u hurac i Rijeka je divlji zapad...

Rijecka zaobilaznica cc 90km i bovan u sajbi,sva srica merc je to pa smo prosli samo 600eur trosak stakla

Leave a comment:

• jeremija
    replied
    Skužajte

Leave a comment:

• npk
    replied
    Originally posted by jeremija View Post
    Dobar dan. Ovo je jedna od najboljih ideja za novu temu ali niti jedog odgovora... zato je o balunu i autima krcato...
    Onda se onaj pubertetski ufendio jer mu je netko reka kontra ajduka... ajme sta vas pere...
    I one price mi koji volimo ajduka kakav god da je bla bla... ako nesto volis onda ces valjda prihvatit kritiku i probat ces to popravit...ali o cemu mi govorimo tu uopce?? Ozbiljni ljudi? O loptaskoj igri?
    Izgleda da se na isti nacin voli i ova nasa drzava, kad ti “domoljubi” kazu idi ća ako ti nije ovdi dobro, mi je volimo kakva god da je.
    Ista stvar je tu u Rijeci gdje se kao mantra ponavlja da je to grad tolerancije, rokerski grad i sta ti ja znam kakvi vec hvalospjevi ne... a moj grad je sve samo ne tolerantan niti je rokerski, nego je jedna kurčina, gdje se na trotoaru iscrtavaju parkirna mjesta od 7kn sat, a invalidi i tate s kolicima moraju gurat po cesti. Samo kap u moru. Gdje su ljubitelji moga grada, silna armada i ostala krda da blokiraju promet i traze promjene? Ma da, ko da je to bitno? Jedino je bitno da Rijeka nije izgubila od Hajduka i zadnjih 10 godina te gnjile lige.
    Ma kako to govorite o evropskoj prijestolnici kulture?

Leave a comment:

• Sonny
    replied
    Moze

Potrudim se danas srediti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Leave a comment:

• jeremija
    replied
    Last edited by jeremija; 20-11-20, 10:41 AM.

Leave a comment:

• pyrat
    started a topic Komentari članaka sa pomorac.neta

Komentari članaka sa pomorac.neta

Jeli se može otvorit ova tema
    i di je smistit
Working...
X