Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Recepti

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Recepti

Posto vidim da su mnogi bili zainteresirani za razmjenu recepata itd. napravio sam vam podforum recepti u Konobi,kad kliknete tamo idite na new thread i primjetit cete boxove za unosenje recepta.Eto

Originally posted by Sonny View Post
    Posto vidim da su mnogi bili zainteresirani za razmjenu recepata itd. napravio sam vam podforum recepti u Konobi,kad kliknete tamo idite na new thread i primjetit cete boxove za unosenje recepta.Eto
    E Sonny, bog,
    Cuj, ja san napravija upload cile kuharice, ako os skini pa stavi u sekciju downloada,a iman ja jos u .jpg formatu masu recepta ali bi uzelo masu vrimena, imas li mozda koji drugi nacin da to uploadan.
    Meni zena svaki put za dobar *ex napravi drugi kolac (*ebiga znan ja i po nekoliko dana ostati bez kolaca,da nebi ispalo da se falim )
    Ako netko govori nešto loše o tebi, to je vjerojatno zato što nema ništa dobrog za reći o sebi.

Comment

Objasnit cu ti,mozes stavljat i slike u taj dio recepta.

Comment

Ej Sonny,

Jesi vidija ali skidaju ''moje'' recepte,
        ocedu svi dobiti komad kolaca, a i Dalmos se zapalija
        Ako netko govori nešto loše o tebi, to je vjerojatno zato što nema ništa dobrog za reći o sebi.

Comment

Takvo je vrime doslo, muskima je napeto kuvat, dok su zene totalno indiferentne kad je kulinarstvo u pitanju... znam hrpu likova koji su uzivljeni u kuzinavanje...

Comment

imas pravo prika , ove zene ti nista ne kuvaju - cast iznimkama , ali sve samo zaledjeno , o?? meso , o?? povrce. A kolace ni ne spominjem ,ledolete, smrznute kroasane i lipo samo stavis u pecnicu i kada si sam sprema.
            Ali dobro kaze Casper i ja bi za dobar *ex radia kolace hahaha

Comment

Hobotnica na bosanski način

Sastojci:
              - 1 manje jagnje (do 15 kg)
              - 1 veca hobotnica (cca 2 kg)
              - krompir

Priprema:
              Dok se jagnje vrti na raznju, hobotnica se kuha sa krompirima u puno vode i posoljeno. Kad je hobotnica gotova a jagnje ispeceno izvade se krompiri, voda prolije, a hobotnica baci mackama da ne zajebavaju dok se jede.

Jagnje servirati uz hladno pivo.
              We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails

Comment

Working...
              X