Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Kadeti i asistenti

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ja mislim da bi kadeti i asistenti stroja trebali dobit priliku na ratnoj mornarici RH bar za onih prvih 6 mjeseci obalne plovidbe,mada nevidin razliku izmedu nasega mora i nekog drugog,bitan ke most i makinja.Mislim da bi trebalo ukinut to priobalno ili WW,tako da bar na ovaj nacin decki ako vec nemogu dobit ukrcaj na nekoj firmi,ne gube vrime vec da na ovaj nacin mogu doci ma ispit za OOW.

Poslano s RS988 putem Pomorac.net

Comment

ma di ces ih tamo slat od praistorijske opreme do kapetana koji pogode vanjski lukobran lore i kazu kormilo zakazalo mul je nakon toga dobija krak na polovici

ali vojak raul to moze bolje objasnit vjerovatno ce rec nisma ja pri toj sluzbi..

nema morh dana u plovidbi,pocnu li plovit dignit ce nam davanja...

ja bi ih radje na trajekte vece stavia i neka rade ,tamo ima motora ,maneuver thrusters pogotovo ih koristit za godisnej skverove i slicno naucili bi puno
      a kuverta nakon puti manovri bili bi naj u klasi
      samo kad bi se htjelo....
      Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"

Iako je "ponavljanje majka mudrosti", mislim da iznošenje tvrdnji poput "danju je svjetlo, a noću tama" pomalo gubi smisao!

Comment

Originally posted by srelec
        koji pogode vanjski lukobran lore i kazu kormilo zakazalo mul je nakon toga dobija krak na polovici
        Kopca ne prebaci ;-))))

Poslano sa mog M7 koristeći Tapatalk

Tko rano rani zajebo je pjetla

Comment

ma zahebi ti to prebacivala je ona dobro bio sam posli na mohorovicu...

jedino u cro vojsci mozes bit kapetan bez nauticke skole..
          Albert Einstein je svojevremeno izjavija: "samo su dvije stvari beskrajne: svemir i ljudska gupost...ali za svemir nisam siguran"

Iako je "ponavljanje majka mudrosti", mislim da iznošenje tvrdnji poput "danju je svjetlo, a noću tama" pomalo gubi smisao!

Comment

Working...
          X