Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Tehnički problemi na forumu

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Evo ima uru vremena pokusavam uc u inbox al nece da ga j.... sve ostalo funkcionira

Comment

Originally posted by C.C2 View Post
      Evo ima uru vremena pokusavam uc u inbox al nece da ga j.... sve ostalo funkcionira
      MOzda je problem u tvom net-u a mozda je avalon server Avalona (naseg providera) malo preopterecen. Uglavnom zna se desiti malo ''kasljucanje'' kad se spajamo ali radimo na tome da mozda u buducnosti ovaj portal ima svoj VPS koji ce onda radit dosta brze. Mada je i ovako stranica light verzija zbog ljudi na brodovima kojima je vecina net-a spora pa smo zeljeli da svi mogu se spojiti koliko toliko brzo. Jos uvijek postoje neki koji govore da im je blokiran pristup nasim stranicama s brodskog kompa sta je out of our hands jer je to company police, ali oni koji su rekli firmi da je to portal vecini je firma vratila access.

Eto toliko o tome.

Pozz
      Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

Comment

ovo moje nije problem ali kad kod Gavran Mile odgovara na temu zbog predugog nicka nemam ikonicu za kliknut idi na posljednju poruku vec moram otvorit zadnju stranicu pa scrolat na zadnju poruku...ponavljam, nije problem ali ako se moze nekako sredit pa makar nasemu cijenjenom Gavranu malo skratili nick
        More naše plavo, sve nam želje znaš
        Ti si snaga, srića, cili život naš....

Comment

To je stari problem i
          Moze se rijesit najlakse da Profesoru smanjim Nick.
          On i je poseban pa neka mu i ostane da moramo srolati hah

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

Comment

Originally posted by Dalmos View Post
            To je stari problem i
            Moze se rijesit najlakse da Profesoru smanjim Nick.
            On i je poseban pa neka mu i ostane da moramo srolati hah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma Dalmos, yeben ti 100 evra, pa šta je problem skratiti nick ako pravi smetnju? Stavi bilo što i obavijesti me da se mogu logirati. Skrati na "gavran", (bivši nick sam odabrao jer sam onda čitao neku knjižicu o čudnim imenima i to ime mi je zvučalo dobro, s obzirom da ja obožavam folklor itd).

P.S.

Ako mi budeš mijenjao nick, nemoj slučajno stavljati štogod što bi podsječalo na gaystvo (ili pederluk po naški).

Comment

Stavi mu nick "prof Gayvan" i Amen
              Tko rano rani zajebo je pjetla

Comment

Originally posted by Gavran Mile Selimir prof. View Post
                Ma Dalmos, yeben ti 100 evra, pa šta je problem skratiti nick ako pravi smetnju? Stavi bilo što i obavijesti me da se mogu logirati. Skrati na "gavran", (bivši nick sam odabrao jer sam onda čitao neku knjižicu o čudnim imenima i to ime mi je zvučalo dobro, s obzirom da ja obožavam folklor itd).

P.S.

Ako mi budeš mijenjao nick, nemoj slučajno stavljati štogod što bi podsječalo na gaystvo (ili pederluk po naški).

Profesore care kad procitate ovu poruku posaljite mi na PM koji nick zelite i koju lozinku i ja cu vam to prominit. Nakon toga kad se odlogirate da bi se ponovo ulogirali unicete nove (trazene) podatke koje ste sami izabrali i stvar je rijesena.

Pozz

Comment

Profesore care kad procitate ovu poruku posaljite mi na PM koji nick zelite i koju lozinku i ja cu vam to prominit. Nakon toga kad se odlogirate da bi se ponovo ulogirali unicete nove (trazene) podatke koje ste sami izabrali i stvar je rijesena.

Pozz
                  Dalmos ovo za promjenom nicka je bila sala, pa necemo ic tako daleko...jedino sam mislio da ako je moguce da na novim postovima ako je moguce ne pise punu duzinu nicka a da se ona ikonica nova poruka vidi...
                  More naše plavo, sve nam želje znaš
                  Ti si snaga, srića, cili život naš....

Comment

Originally posted by per0 View Post
                    Dalmos ovo za promjenom nicka je bila sala, pa necemo ic tako daleko...jedino sam mislio da ako je moguce da na novim postovima ako je moguce ne pise punu duzinu nicka a da se ona ikonica nova poruka vidi...
                    Pero ja sam to davno primjetio i mislim da ti je na mistu da se moze malo prominit. Ne brini necemo mi prominit naseg Profesora Milu nego samo njegov nick da mu ne bude predug.

Pozz

Comment

Originally posted by RAUL View Post
                      Stavi mu nick "prof Gayvan" i Amen

Raul, ču'ćeš me kad se nađemo u dvanaesti misec na onoj spizi?

Ova upadica će te koštati barem litru Pelješca!

Comment

Profesore care kad procitate ovu poruku posaljite mi na PM... Pozz

Aj da ne kompliciramo Dalmos..., stavi "gavran" pticu..,

a lozinku ostavi istu, ako može, jer vec mi je sjela u moždane.., i nova će me hebat dok je zapamtim. Jer imam neku moždanu anomaliju - slabo pamtim, a slabo i zaboravljam! Ne znam koji je qrac, bio sam i kod psihijatara, ne znaju ni oni ništa o tome! Aj bok.., idem za poslom!

Comment

Originally posted by Gavran Mile Selimir prof. View Post
                          Aj da ne kompliciramo Dalmos..., stavi "gavran" pticu..,

a lozinku ostavi istu, ako može, jer vec mi je sjela u moždane.., i nova će me hebat dok je zapamtim. Jer imam neku moždanu anomaliju - slabo pamtim, a slabo i zaboravljam! Ne znam koji je qrac, bio sam i kod psihijatara, ne znaju ni oni ništa o tome! Aj bok.., idem za poslom!

Gavrane ja neznam koja je tvoja lozinka jer mi nemamo uvid u postojece lozinke (taj dio je skriptovan) mi imamo samo mogucnost promjene lozinke. Dakle moras mi poslat na PM koja ti je do sad bila lozinka da bih mogao napraviti to sta zelis.

pozz

Comment

... poslat na PM koja ti je do sad bila lozinka da bih mogao napraviti to sta zelis.
                            pozz

Ok, Dalmos.., aj baciti ću ti malo kasnije.., samo da pročitam ima li što novo! Tj. novitade ovdje na forumu, jerbo kako smo davno utvrdili Pomorac.net - vijesti nam je - Source of Information and News!

Comment

Nestale poruke sa teme "Chevron"

Na temi "Chevron" falu poruke napisane nakon 16.09.2014.Znan da su jos jucer zadnje poruke pisane na istoj temi,a sad sve to fali.

Comment

Originally posted by captainvuki View Post
                                Na temi "Chevron" falu poruke napisane nakon 16.09.2014.Znan da su jos jucer zadnje poruke pisane na istoj temi,a sad sve to fali.
                                komentirali smo bas bili jucer prekjucer @antezd @Flexy ja i jos neki clanovi sve fali...

Comment

Working...
                                X