Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Bahatost i spamanje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Izgleda da se sve ovo razvilo zbog mene,
    Naime, ja jesam star forumas, jesam clan udruge, jesam dosta ljudi pomoga i pomoci cu opet, ali moram reci da je Sonny bija u pravu, barem sto se mene tice.
    Nemojte misliti da mu sad gladim ja*a, je*e mi se tko je i sto je, ali ja jesam presa neke odredjene granice ponasanja koje su predvidene pravilama foruma i za to sam treba biti opomenjen (ne banniran, po mom sudu), malo sam se zanio ali sam se barem i nasmija ko nikad u svom zivotu. Priznajem da sam bio bahat ali isto tako mogu rec da su mi jasne granice ponasanja na forumu, no barem me upozorite drugi put, a ne da ko pi*da pokusavan na forum a ne mogu.
    Ipak nisam nikog uvridija, samo se malo vise zeza, i otvorio sam bespotreban Thread.
    Ako netko govori nešto loše o tebi, to je vjerojatno zato što nema ništa dobrog za reći o sebi.

Comment

Working...
    X