Dobro došli na Pomorac.net!

Dobro došli na Odredište svih Pomoraca - Pomorac.net, zajednicu ljudi sa iskustvom i znanjem. Molimo vas da se registrirate ukoliko niste i poštujte pravila foruma. Za sve probleme vezane uz forum saljite mail na stijepo.jokic@pomorac.net ili upotrijebite Contact Us formu na dnu stranice.

Učlanite se

Obavijest

Collapse
No announcement yet.

Kapetanski u Dubrovniku

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Kapetanski u Dubrovniku

Postovani,
    Evo sam naisa na ovu vasu stranicu i zelim vam zahvaliti na ponudenom materijalu.
    Spasili ste, pogotovo sa nekim skriptama.
    Pozdrav svima!!
    Ako neko sprema kapetanski za DU ovaj misec nek se javi.

Drago nam je da je download rubrika nekom poslu?žila a zasluge sve idu nekim pomorcima na forumu koji su to skupljali i poslali meni postom da to stavim svima na raspolaganje

Comment

Mali vuce zato i sluzi pomorac.net dq bis e uzajamno pomagali.
      Pametan uvijek nade nacin, a budala izgovor[url=http://www.freesmileys.org/smileys.php][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport031.gif[/img][/url]

Ljudi ce ti oprostiti sve u zivotu ali uspjeh nikad.

Ne kajem se toliko zbog gresaka koje sam ucinio , koliko zbog dobrih stvari koje sam uradio za pogresne ljude.

Cijeniti drugoga je odlika koja pokazuje koliko zelis da cijenu tebe.

Comment

Kapetanski u Dubrovniku

Mali Vuče
        Ako ti treba jos materijla javi se na 098/222953 i dogovorit cemo se za CD sa cudo informacija koji je mnogima spasio "?život". Kako sam i sam iz Du onda to nece biti problem. Ekipa iz Du kapetanije je poprilicno "razumna" i mislim da ako imas bar malo znanja nece biti frke. Smatram da su najvazniji predmeti struke i da ako to bude OK onda ce imati razumjevanja za ostalo.

U svakom slucaju drzi se i glavu gore.

Comment

kapetanski

vbjelov1

Pocetkom 11. mjeseca imam kapetanski u splitu i zainteresiran sam za skripte ili cd.da li je moguce da stupin u kontakt s vama u vezi toga?

Comment

Kapetanski

Postovanje
            zanima me odakle pripremiti teoriju za kap.ispit tj.koje knjige koristit ,buduci da ima iz odredjenog predmeta vise razlicitih knjiga,
            zahvaljujem

Comment

Ja sam koristia i iz skole i sa faksa...malo sam kombinira...ugl,kruzila su pitanja pa sam pronalazia odgovore
              ...ca smo na ovom svitu...

Comment

Kapetanski u Zadru

molio bih vas ako netko ima materijala za kapetanski da mi se čim prije javi..namjeravam izac na ispit 24.11. u Zadru...Ljudi, spasite me

Comment

pozdrav iz Splita

[pozdrav
                  izlazim na kapetanski u zadru 24.11. pa bi mi čim prije trebalo ne??to materijala, zadataka itd..javi se

Comment

imaš li šta materijala..izlazim na kapetanski u zadru 24.11...tribalo bi mi šta materijala, zadataka i tako..

Comment

Kapetanski u Dubrovniku

Ima li mozda netko tko izlazi na kapetanski 08.04. u dubrovniku neka se javi!!

Comment

Kapetanski u Dubrovniku

Neko ko je bija ovi tjedan na kapetanskom u Dubrovniku, ukratko prolaznost, kakva su pitanja bila i tako. Ma uglavnon dojmovi i to.

Comment

Pitanja su ti uvjek: zavuci ruku u cup te promjesaj i izvuci kuglicu sa brojem, a tamo gospar ..... procita, pod brojem xy imate sljedeca pitanja.....
                          Jesi polagao klasu u Dubrovniku, ako jesi onda znas proceduru jer nisu mjenjali stil

Comment

Klasičan tipičan odgovor. Dok ne položi onda okolo nema šta nema ne bi izvodili da se dobiju pitanja ili bilo kakve naznake o zadatcima, a kad se položi rijetko tko se siti onih iza pa podijeli što je bilo.
                            Kada znaš nešto, reci da znaš. Kada ne znaš nešto, reci da ne znaš. To je znanje. - Kung Fu Tze

Comment

ja znam kako je bilo prije 12 godina
                              Flogging will continue untill moral improves.....

Comment

Working...
                              X