Pozdrav svima, ja sam iz Dubrovnika, 25g. zavrÅ¡ena srednja nautika te viÅ¡a nautika, položen poručnički, kadetura odrađena na Atlanskoj, momentalno tražim ukrcaj po mogućnosti tankeri, Lng itd. Tako svaka pomoć i savjet naravno dobrodoÅ¡ao!
Pozdrav!
Pozdrav patrio i dobrodošao .
AP Drzic, Oluja, Nikola...mogao bi bit bilo koji, viÅ¡e ni ja ne mogu pogodit jer toliko puta godiÅ¡nje ih timunjeri pituravaju da ako se vratiÅ¡ sljedeći ugovor na isti brod rečeÅ¡ sam sebi: No way!
Moj kolega Dubrovcan, sve što te zanima imaš na forumu. I ja sam nedavno pristupio, dosta toga pokupio i slao aplikacije.
Pođi na forum,listaj, Å¡alji aplikacije, zovi, SRETNO!
Imades pravo Dzingo, nije ovo Nikola, kod njega je drukciji heliodrom, nema ove zelene i H je drukcije stavljeno. Ili su ga opet timunjeri drukcije smjestili i opiturali
Eee, moj Nikola... Ja volim taj vapor, nasa R'vacka gradnja, R'vacka zastava...
Eeeee....Oluja, a koliko je puta u remontu bila.
I sad je trenutno u Kini već 2mj i nesto dana, navodno osovina pukla po drugi put. Eto...treća sreća.
To si kadet bio na njoj nedavno
Jesam, bio sam dva puta po 6 mjeseci, prvo Zagreb siječanj-srpanj 2010,a Oluja listopad 2010-travanj 2011...Oluja uglavnom u raspadu cijeli, ne znam koliko će ga popravit sad u doku ali kad sam poÅ¡o brod je bio poprilično dotrajao, a makinja da ne pričam...makinisti danima i noćima su kopali i krpali kraj sa krajem